B2/Cils امتحان استرنی زبان ایتالیایی

متقاضیانی که امکان شرکت در دوره های مدرسه را ندارند، می توانند در امتحان استرنی سطح B2 شرکت کنند. این امتحان توسط دانشگاه زبانهای خارجی Siena در مدرسه ی ایتالیایی که تنها نماینده ی رسمی این دانشگاه در ایران است برگزار می شود. ثبت نام این آزمون معمولا 2 ماه پیش از برگزاری آن از طریق سایت و کانال رسمی تلگرام مدرسه ی ایتالیایی اعلام می شود.

WWW.SITENROL.COM

زمان برگزاری این امتحان 2 بار در سال در ماه های خرداد، آذر برای تمامی متقضیان می باشد.
این امتحان در ماههای شهریور و اسفند نیز برای دانشجویان در حال تحصیل در دوره ها برگزار می شود و شرکت دیگر متقاضیان در این دو تاریخ بستگی به تصمیم مدرسه ی دارد.

برای قبولی در این امتحان متقاضی باید موفق به کسب حداقل نمره ی 11 در هر یک از مهارتهای امتحان شود. ( امتحان شفاهی – درک مطلب – امتحان شنیداری – گرامر و نگارش).
منابع امتحان: اسپرسو 1 تا 4 + Dizionario di Base که امکان تهیه آن را از مدرسه ایتالیایی خواهید داشت.
برای شرکت در امتحانات C1, C2 خرداد و یا آذر ماه از طریق ایمیل مدرسه با ما در تماس باشید.
( مدارک لازم: کپی خوانا از صفحه اول پاسپورت + مبلغ 160 یورو هزینه امتحان + 7.000.000 ریال)

info@sitenrol.com

ثبت نام آزمون استرنی آذرماه 1402:

تاریخ ثبت نام امتحان استرنی از 16 شهریورماه تا 18 مهرماه 1402 به صورت آنلاین و از طریق سایت مدرسه انجام می شود. پس از انجام ثبت نام و پرداخت آنلاین از طریق سایت www.sitenrol.com برگه ی ثبت نام و کپی پاسپورت و یا در صورت نداشتن آن ترجمه غیر رسمی شناسنامه به زبان انگلیسی و یا ایتالیایی که این ترجمه باید روی سربرگ دارالترجمه و بدون تاییدیه ی دادگستری باشد را تا تاریخ 19 مهرماه ساعت 12 ظهر از طریق ایمیل زیر ارسال بفرمایید.
(ثبت نام تمدید نخواهد شد و روزها و ساعات برگزاری آزمون از طریق کانال رسمی مدرسه در تلگرام اعلام خواهد شد.)

info@sitenrol.com

هر دانشجو پس از انجام ثبت نام موظف است در تاریخ 20 مهرماه ساعت 15.00، لیست اسامی شرکت کنندگان در آزمون را در کانال تلگرام مدرسه کنترل و در صورت عدم رویت نام و یا عدم تطابق اطلاعات وارد شده با پاسپورت خود، مدرسه را از طریق ایمیل زیر مطلع کنند و پس از تاریخ 22 مهرماه امکان ثبت نام جدید و تغییر در اطلاعات وارد شده نخواهد بود و مدرسه هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد. امکان کنسلی و استرداد هزینه ی امتحان نیز پس از 22 مهر ماه نخواهد بود.

info@sitenrol.com

آدرس ما در تلگرام https://t.me/SIPDV

اطلاعیه ی مهم : مدرسه ایتالیایی تهران دریافت نتایج امتحانات چیلز را در بازه ی زمان 1 ماه و نیم تضمین نمی کند و ثبت نام و برگزاری امتحانات در تاریخ های تعیین شده توسط دانشگاه نیز بستگی به تصمیم نهایی مدرسه دارد.

هزینه کامل امتحان استرنی:55.000.000  ریال

هزینه امتحان جبرانی 3 و یا 4 مهارت :45.000.000  ریال

هزینه ی امتحان جبرانی 1 و یا 2 مهارت : 30.000.000 ریال